Најдобар стадион

Go down

Најдобар стадион Empty Најдобар стадион

Пишување  Admin on Пон Фед 04, 2008 5:49 pm

кој стадион според вас е најдобар?

_________________
I'm the best
Најдобар стадион Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Најдобар стадион Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Најдобар стадион Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Преглед на профилот на членот http://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар стадион Empty Re: Најдобар стадион

Пишување  qwerty on Пет Фед 08, 2008 6:10 pm

Олд Трафорд
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 24
Локација : Штип
Популарност :
Најдобар стадион Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Најдобар стадион Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

Преглед на профилот на членот http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар стадион Empty Re: Најдобар стадион

Пишување  Stef4e on Вто Фед 19, 2008 1:53 pm

qwerty напиша:Олд Трафорд

и јас мислам така
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 23
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Најдобар стадион Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Најдобар стадион Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најдобар стадион Empty Re: Најдобар стадион

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот