Што мислите за NFS Pro Street?

Go down

Што мислите за NFS Pro Street? Empty Што мислите за NFS Pro Street?

Пишување  hacko on Чет Јан 17, 2008 11:56 am

Според мене најпромашена од NFS серијалот.
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Што мислите за NFS Pro Street? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Што мислите за NFS Pro Street? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за NFS Pro Street? Empty Re: Што мислите за NFS Pro Street?

Пишување  Stef4e on Нед Фед 17, 2008 8:03 pm

Јас ја имам играно нфс про стеер мислам ја немам играно ама имам гледа но каде што ја играат според мене е најдобра.
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 24
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Што мислите за NFS Pro Street? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Што мислите за NFS Pro Street? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот