Најскапа графичка карта?

Go down

Најскапа графичка карта? Empty Најскапа графичка карта?

Пишување  hacko on Чет Јан 17, 2008 11:58 am

Која е моментално најскапата графичка?
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Најскапа графичка карта? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Најскапа графичка карта? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот