Counter Strike 1.6 Non Steam

Go down

Counter Strike 1.6 Non Steam Empty Counter Strike 1.6 Non Steam

Пишување  luckyboy on Чет Јан 17, 2008 2:20 pm

Ајде некое коментарче за тоа кој сервери ви се најпосетувани и колку често играте CS.
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 29
Локација : Prilep
Популарност :
Counter Strike 1.6 Non Steam Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Counter Strike 1.6 Non Steam Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Counter Strike 1.6 Non Steam Empty Re: Counter Strike 1.6 Non Steam

Пишување  Admin on Вто Јан 22, 2008 11:53 pm

luckyboy напиша:Ајде некое коментарче за тоа кој сервери ви се најпосетувани и колку често играте CS.

Pa pocesto ja igram CS.

_________________
I'm the best
Counter Strike 1.6 Non Steam Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Counter Strike 1.6 Non Steam Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Counter Strike 1.6 Non Steam Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

http://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Counter Strike 1.6 Non Steam Empty Re: Counter Strike 1.6 Non Steam

Пишување  Stef4e on Саб Фед 16, 2008 5:17 pm

Бонет 85,30,116,67:27015
КДС Кабелнет 62,162,153,49:27015 и така до 27017
Јас најмногу играм на бонет
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 24
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Counter Strike 1.6 Non Steam Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Counter Strike 1.6 Non Steam Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Counter Strike 1.6 Non Steam Empty Re: Counter Strike 1.6 Non Steam

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот