Со кој глумец сакате на снимате филм?

Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  NiNa on Чет Јан 17, 2008 5:10 pm

Со кој ми мислеле дека е најрано да се снима филм? Јас мислам со Ума Турман бидејќи многу убави улоги има.

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 25
Локација : Скопје
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  Lady Blue on Пет Јан 18, 2008 12:44 am

Ova barem e lesno so Johnny Deep Very Happy
Lady Blue
Lady Blue
Nov член
Nov член

Број на мислења : 14
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  diogenskopje on Саб Јан 26, 2008 1:33 pm

JULIETTE LEWIS...malata e zakon Razz Razz
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 42
Локација : Skopje
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  majstorce62 on Саб Јан 26, 2008 2:22 pm

МЕГ РАЈАН - НАСМЕВКА ШТО РАЗОРУЖУВА
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  Admin on Чет Јан 31, 2008 4:44 pm

Акција сакам највеке.Па да речеме Џеки Чен king sunny

_________________
I'm the best
Со кој глумец сакате на снимате филм? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

http://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  nena on Чет Јан 31, 2008 7:28 pm

Matthew McConaughey
nena
nena
Nov член
Nov член

Број на мислења : 13
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот