Каков антивирус користите?

Go down

Каков антивирус користите? Empty Каков антивирус користите?

Пишување  luckyboy on Чет Јан 17, 2008 6:02 pm

Јас користам Kasperski и досега чувал гостпод немам проблеми со вируси bounce
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 28
Локација : Prilep
Популарност :
Каков антивирус користите? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Каков антивирус користите? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Каков антивирус користите? Empty Re: Каков антивирус користите?

Пишување  qwerty on Пет Фед 08, 2008 7:39 pm

Avast
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 24
Локација : Штип
Популарност :
Каков антивирус користите? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Каков антивирус користите? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

Преглед на профилот на членот http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот