.TATA NANO.

Go down

.TATA NANO. Empty .TATA NANO.

Пишување  luckyboy on Нед Јан 20, 2008 5:07 am

Што мислите за најевтиниот автомобил во светот?
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 28
Локација : Prilep
Популарност :
.TATA NANO. Left_bar_bleue61 / 10061 / 100.TATA NANO. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот