Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сакате ватерполо?

Go down

Дали сакате ватерполо? Empty Дали сакате ватерполо?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 12:06 pm

Колку има овој спорт шанси за развој кај нас?
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Дали сакате ватерполо? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Дали сакате ватерполо? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате ватерполо? Empty Re: Дали сакате ватерполо?

Пишување  Stef4e Саб Фед 16, 2008 8:05 pm

Јас мислам дека е популарен во србија.
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Дали сакате ватерполо? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали сакате ватерполо? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот