Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пушењето е штетно по здравјето

Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 1:52 pm

Пушењето не е здраво. Затоа што може да се добие рак бронхитис и заболувања на устата, образите, непцата и грлото!


Очекувам коментари на оваа тема!
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  BIGIO_PP Чет Јан 17, 2008 3:22 pm

Abe so ne e zdravo Ve lazat Doktorite i Nastavnicite LOL Razz lol! cheers bom

BIGIO_PP
Nov член
Nov член

Male Број на мислења : 2
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  Дрља Чет Јан 17, 2008 3:35 pm

Па затоа пушам, да ги истребам за другите луѓе да не се трујат tongue Very Happy
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 4:10 pm

Дрља напиша:Па затоа пушам, да ги истребам за другите луѓе да не се трујат tongue Very Happy

hehe ama na tvoja steta e Embarassed
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  Дрља Вто Јан 22, 2008 8:39 pm

luckyboy напиша:
Дрља напиша:Па затоа пушам, да ги истребам за другите луѓе да не се трујат tongue Very Happy

hehe ama na tvoja steta e Embarassed

Мала жртва за човештвото Laughing Wink
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  orlov Сре Јан 23, 2008 4:49 am

luckyboy напиша:Пушењето не е здраво. Затоа што може да се добие рак бронхитис и заболувања на устата, образите, непцата и грлото!


Очекувам коментари на оваа тема!


најголемиот душман на човекот.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  majstorce62 Чет Јан 24, 2008 12:05 am

Знам, ама ај наутро, кога мозокот уште ти спие, спречи ја раката да посегне по кутијата со цигари!
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  majstorce62 Чет Јан 24, 2008 12:05 am

Тутунот ни е и клетва и казна од американските Индјанци.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 2:06 pm

luckyboy напиша:Пушењето не е здраво. Затоа што може да се добие рак бронхитис и заболувања на устата, образите, непцата и грлото!


Очекувам коментари на оваа тема!
треба да забрана да се пуши на јавни места
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Пушењето е штетно по здравјето Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Пушењето е штетно по здравјето Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Пушењето е штетно по здравјето Empty Re: Пушењето е штетно по здравјето

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот