Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со кој глумец сакате на снимате филм?

Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 5:10 pm

Со кој ми мислеле дека е најрано да се снима филм? Јас мислам со Ума Турман бидејќи многу убави улоги има.

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  Lady Blue Пет Јан 18, 2008 12:44 am

Ova barem e lesno so Johnny Deep Very Happy
Lady Blue
Lady Blue
Nov член
Nov член

Број на мислења : 14
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  diogenskopje Саб Јан 26, 2008 1:33 pm

JULIETTE LEWIS...malata e zakon Razz Razz
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 43
Локација : Skopje
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  majstorce62 Саб Јан 26, 2008 2:22 pm

МЕГ РАЈАН - НАСМЕВКА ШТО РАЗОРУЖУВА
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  Admin Чет Јан 31, 2008 4:44 pm

Акција сакам највеке.Па да речеме Џеки Чен king sunny

_________________
I'm the best
Со кој глумец сакате на снимате филм? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  nena Чет Јан 31, 2008 7:28 pm

Matthew McConaughey
nena
nena
Nov член
Nov член

Број на мислења : 13
Популарност :
Со кој глумец сакате на снимате филм? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Со кој глумец сакате на снимате филм? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Со кој глумец сакате на снимате филм? Empty Re: Со кој глумец сакате на снимате филм?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот