Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  diogenskopje Сре Јан 16, 2008 11:28 am

[/b]SE POVEKE JAVNO SE POSTAVUVA PRASANJETO ZA VISTINSKITE REZULTATI OD RABOTENJETO NA OVAA VLADA.dALI TIE REZULTATI KONKRETNO NEKOJ OD VAS GI CUVSTVUVA NA SVOJA KOZA..I KOI SE TIE..ILI PAK STE OD ONAA GRUPA NA LUGE KOI MISLAT DEKA VLADATA NA GOSPODINOT PREMIER NIKOLA GRUEVSKI E SAMO OBICNA PROPAGANDNA MASINA Question
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 43
Локација : Skopje
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  Дрља Сре Јан 16, 2008 8:56 pm

Никола Груевски - исклучително високо интелектуална логопедски дефицитарна индивидуа!
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  majstorce62 Чет Јан 17, 2008 4:06 pm

Дрља напиша:Никола Груевски - исклучително високо интелектуална логопедски дефицитарна индивидуа!


Многу ми е мило сто срекавам познати фаци чие мислење го ценам ( сепак, не значи дека и ќе го прифатам)
Дрља, како испитите? Положи ли нешто... А „Корените...„
Децко, ти седни...

Што, пропагандна машина? Да беше машина веќе ќе имаше некакви резултатаи. Ова повеќе ми лици на пропаганда излезена од некоја виртуелна работилница. Видливо е единствено тоа дека парите си летаат од буџетот на државата. А кога ќе одлета и последната ластовичка (читај Евро) тогаш ќе се разбудиме и ќе си речеме, „Абе, овој три средни барал, а јас мислев ме кани да седам со него“
А тој ќе ни се смее како батцко му Лубче и ке ни мавта рака со значење „На здлавје блицење, децки!„
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  diogenskopje Саб Јан 19, 2008 2:28 pm

Дрља напиша:Никола Груевски - исклучително високо интелектуална логопедски дефицитарна индивидуа!
[b] ej momci drago mi e sto ve gledam ovde...forumov e nov...ali e extra..sekoja cest za kreatorot..majstore zakon si Very Happy
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 43
Локација : Skopje
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  diogenskopje Саб Јан 19, 2008 2:37 pm

da ne se lazeme..Crni Grujo e samo obicen marketing agent a vladata marketing agencija...ako tolku se vidlivi nivnite rezultati...zasto se potrebni site onie reklamni kampanji?...so tie pari kolku socijalni slucai ke se resea Evil or Very Mad Evil or Very Mad
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 43
Локација : Skopje
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 12:31 am

Поголемиот дел од Македонците се свесни за тоа, ама си ставаат розови очила - што да прават кутрите, понекогаш и лажната слика и годи на душата. Лошо е кога од премногу поропагандна светлина розовата боја на леките ќе избледне па ќе покаже едно гоооооооолемо сивило.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  stara Пет Јан 25, 2008 11:11 pm

diogenskopje напиша:da ne se lazeme..Crni Grujo e samo obicen marketing agent a vladata marketing agencija...ako tolku se vidlivi nivnite rezultati...zasto se potrebni site onie reklamni kampanji?...so tie pari kolku socijalni slucai ke se resea Evil or Very Mad Evil or Very Mad
-----------------------------------------------------------Za reklamnite kampanji se soglasuvam, ke se renoviraa ucilishta, ke se nabavea nastavni sredstva i pomagala. No sakale ili ne, mora da priznaeme deka odredeni potezi-pokacuvanjeto na platite, penziite se dobri.Zalosno e shto site negovi prethodnici ne napravija skeptici, pa spored ona narodnata sega duvame i na matenicata.

stara
Nov член
Nov член

Број на мислења : 18
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  diogenskopje Саб Јан 26, 2008 12:57 pm

jas mislam deka e vreme za rekonstrukcija na vladata..ona na se lici samo na vlada najmalku
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 43
Локација : Skopje
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  majstorce62 Саб Јан 26, 2008 1:08 pm

Искрено, имам впечаток дека живеам во Австралија, цените скокаат секој ден - како кенгурчиња.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 1:49 am

majstorce62 напиша:Поголемиот дел од Македонците се свесни за тоа, ама си ставаат розови очила - што да прават кутрите, понекогаш и лажната слика и годи на душата. Лошо е кога од премногу поропагандна светлина розовата боја на леките ќе избледне па ќе покаже едно гоооооооолемо сивило.


За жал тоа ти е македонскиот синдром.............
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  majstorce62 Нед Фед 03, 2008 8:54 pm

Овие розови очила кореспондираат со логиката на размислувањето на Миле Паника во скечот Милионер од серијалот К15, кога тој се определува за одговор наспроти одговорот на публиката кој е 100%.
Народот секогаш гледа со погрешна диоптрија кога треба да го даде својот глас.Кој порозови очила ќе му стави - за тој ќе гласа. А после ќе си ги трга маките.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Nikola Gruevski-premier ili marketing menager? Empty Re: Nikola Gruevski-premier ili marketing menager?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот