Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку МП е вашиот апарат?

Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 11:47 am

Колку МП е вашиот апарат и каков софтвер користите за обработка на фотографии?
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Колку МП е вашиот апарат? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Колку МП е вашиот апарат? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Re: Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 5:50 pm

1.5 MP ama na telefono Very Happy Very Happy
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Колку МП е вашиот апарат? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Колку МП е вашиот апарат? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Re: Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  Izzie Пет Јан 18, 2008 1:59 pm

2.0 (на телефонот) и плус имам Кодак од 6.0 МП
Izzie
Izzie
Nov член
Nov член

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Скопје
Популарност :
Колку МП е вашиот апарат? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Колку МП е вашиот апарат? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

http://www.mkpatriot.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Re: Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  Admin Чет Јан 31, 2008 10:35 pm

1.3 mp na telefono...

_________________
I'm the best
Колку МП е вашиот апарат? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Колку МП е вашиот апарат? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Колку МП е вашиот апарат? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Re: Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  qwerty Нед Фед 10, 2008 6:29 pm

3.2 на телефонот
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Колку МП е вашиот апарат? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Колку МП е вашиот апарат? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Re: Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  Admin Нед Фед 10, 2008 8:05 pm

qwerty напиша:3.2 на телефонот
Што марка ти е?

_________________
I'm the best
Колку МП е вашиот апарат? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Колку МП е вашиот апарат? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Колку МП е вашиот апарат? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Re: Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  qwerty Нед Фед 10, 2008 8:44 pm

Сони Ериксон к800
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Колку МП е вашиот апарат? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Колку МП е вашиот апарат? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Re: Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  Admin Нед Фед 10, 2008 11:00 pm

qwerty напиша:Сони Ериксон к800

Mojot e Sony ericsson K510i

_________________
I'm the best
Колку МП е вашиот апарат? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Колку МП е вашиот апарат? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Колку МП е вашиот апарат? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку МП е вашиот апарат? Empty Re: Колку МП е вашиот апарат?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот