Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Типувања (кладилничарски);)

Go down

Типувања (кладилничарски);) Empty Типувања (кладилничарски);)

Пишување  Дрља Вто Јан 22, 2008 8:48 pm

Сите зависници од кладење можат тука да пуштат по некој кладилничарски совет односно тип cheers
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Типувања (кладилничарски);) Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Типувања (кладилничарски);) Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Типувања (кладилничарски);) Empty Re: Типувања (кладилничарски);)

Пишување  majstorce62 Саб Јан 26, 2008 1:39 pm

Кога сфатив дека се зголемуваат сансите да станам зависни почнав парите за уплата на тикетите да ги клаван во каса. Верувале или не за месец дена добив околу 100евра.
ПС Не сакам да ви ја расипувам забавата, ова е мој начин на обложување со сопствената пасија.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Типувања (кладилничарски);) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Типувања (кладилничарски);) Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот