Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komentari za forumot!

Go down

ico Komentari za forumot!

Пишување  Admin Чет Јан 24, 2008 7:01 pm

Sto ne чini што е лошо што е добро.Каков да биде?...

_________________
I'm the best
Komentari za forumot! Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  majstorce62 Чет Јан 24, 2008 8:40 pm

фОРУМОТ Е МЛАД, НО СЕ ТЕНДЕНЦИЈА ДА БИДЕ СЕРИОЗНО МЕСТО ЗА РАЗМАНА НА МИСЛЕЊА И ПЛАСИРАЊЕ НА ИДЕИ, СТАВОВИ И ПОГЛЕДИ. сЕ НАДЕВАМ ДЕКА НЕМА ДА БИДЕ ЗЛОУПОТРЕБЕН ОД СТРАНА НА ЛИЦА СО ВУЛГАРЕН ВОКАБУЛАР И ДЕКА МОДЕРАТОРИТЕ СЕКОЈ ТАКОВ ОБИД КЕ ГО СПРЕЧУВААТ.
мЕТОДОТ ЧЕКОР ПО ЧЕКОР Е НАЈСИГУРЕН РЕЦЕПТ ЗА УСПЕХ.
сЕТЕТЕ СЕ НА ПРИКАЗНАТА ЗА ЖЕЛКАТА И ЗАЈАКОТ.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  stara Саб Јан 26, 2008 12:15 am

Aj mislete malku i za "starite", osvetlete ja malku ova sinava boja, mi gi utepa ocite. Ako go zadrzite nivovo ke bide dobro, ako se ubacat onie golite so ''otkopcanite mantili'' fakame magla. Ubavo e da se razgovara so normalen svet.

stara
Nov член
Nov член

Број на мислења : 18
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  Admin Саб Јан 26, 2008 10:20 am

stara напиша:Aj mislete malku i za "starite", osvetlete ja malku ova sinava boja, mi gi utepa ocite. Ako go zadrzite nivovo ke bide dobro, ako se ubacat onie golite so ''otkopcanite mantili'' fakame magla. Ubavo e da se razgovara so normalen svet.

E toa i da saka nekoj nema da ima Exclamation

_________________
I'm the best
Komentari za forumot! Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  majstorce62 Саб Јан 26, 2008 11:32 am

Мисслам дека форумов треба да биде птворен за секого што на цивилизиран начин сака да го наметне своето мислење или да побара мислење. Во секој друг случај ќе личи на градски пазар.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  mozesk Пон Јан 28, 2008 2:35 pm

Ќе си го кажам мислењето откога некој ќе ми реплицирта.

mozesk
Nov член
Nov член

Број на мислења : 7
Age : 31
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  Admin Сре Јан 30, 2008 7:05 pm

mozesk напиша:Ќе си го кажам мислењето откога некој ќе ми реплицирта.
sto mislis pod toa реплицирта

_________________
I'm the best
Komentari za forumot! Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  Aнгела Нед Фед 03, 2008 6:56 pm

абе сте напишале македонски форум на англиски-глупост! друго плавата боја не е претставителна за македонски форум-пак ке речам глупости. значи ова се примарните ваши грешки за другите да не зборам.
Aнгела
Aнгела
Nov член
Nov член

Број на мислења : 3
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  luckyboy Нед Фед 03, 2008 10:17 pm

Aнгела напиша:абе сте напишале македонски форум на англиски-глупост! друго плавата боја не е претставителна за македонски форум-пак ке речам глупости. значи ова се примарните ваши грешки за другите да не зборам.

Vaka,

Da stavime crvena boja so kombinacija na zolto ce mava mn vo oci taka da jas mislam ovaa kombinacija e najdobra! ako imate nekoi drugi idei slobodno kazate ce se odime da gi vklopime vo forumot dokolku se na mesto.. a isto taka za imeto macedonianforum nz zs e gluposti! zatoa ima edna tema za da davate idei vo vrska so imeto! Ako imas nekoja dobra idea nemora da bidi vo vrska so makedonski forum neka bidi neso porazigrano no da bidi i dobro za pamtejne Very Happy


Pozdrav
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  Admin Пет Фед 08, 2008 5:39 pm

OK angela ama da znais deka ovoj forum e dobar,a ne 'uzsen' kako sto go opisa

_________________
I'm the best
Komentari za forumot! Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Komentari za forumot! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Komentari za forumot! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Komentari za forumot!

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот