Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога последен пат сте биле во музеј?

Go down

Кога последен пат сте биле во музеј? Empty Кога последен пат сте биле во музеј?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 11:48 am

Кога последен пат сте биле во музеј?
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Кога последен пат сте биле во музеј? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кога последен пат сте биле во музеј? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Кога последен пат сте биле во музеј? Empty Re: Кога последен пат сте биле во музеј?

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 5:12 pm

Па пред едно 2 3 месеци ама организирано од училиште

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Кога последен пат сте биле во музеј? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Кога последен пат сте биле во музеј? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Кога последен пат сте биле во музеј? Empty Re: Кога последен пат сте биле во музеј?

Пишување  Monuska Чет Јан 24, 2008 7:11 pm

Uf... odamna ne sum bila, mozebi poveke od dve godini
Monuska
Monuska
Nov член
Nov член

Female Број на мислења : 11
Age : 31
Популарност :
Кога последен пат сте биле во музеј? Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Кога последен пат сте биле во музеј? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кога последен пат сте биле во музеј? Empty Re: Кога последен пат сте биле во музеј?

Пишување  majstorce62 Саб Јан 26, 2008 12:01 pm

ДУШО, ТА ВЕЗДЕН СИ ВО НЕГО! МАКЕДОНИЈА Е МУЗЕЈ НА ЕКСПОНАТИ ОД ВРЕМЕТО НА НЕАНДРЕТАЛЦИТЕ. СРЕЌА ШТО ВО ОВА ВИРТУЕЛНО КАТЧЕ НЕ СРЕТНАВ НИТУ ЕДЕН ОД НИВ
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Кога последен пат сте биле во музеј? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кога последен пат сте биле во музеј? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кога последен пат сте биле во музеј? Empty Re: Кога последен пат сте биле во музеј?

Пишување  Monuska Нед Јан 27, 2008 3:52 pm

majstorce62 напиша:ДУШО, ТА ВЕЗДЕН СИ ВО НЕГО! МАКЕДОНИЈА Е МУЗЕЈ НА ЕКСПОНАТИ ОД ВРЕМЕТО НА НЕАНДРЕТАЛЦИТЕ. СРЕЌА ШТО ВО ОВА ВИРТУЕЛНО КАТЧЕ НЕ СРЕТНАВ НИТУ ЕДЕН ОД НИВ

cekaj ima vreme
Monuska
Monuska
Nov член
Nov член

Female Број на мислења : 11
Age : 31
Популарност :
Кога последен пат сте биле во музеј? Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Кога последен пат сте биле во музеј? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кога последен пат сте биле во музеј? Empty Re: Кога последен пат сте биле во музеј?

Пишување  majstorce62 Нед Јан 27, 2008 4:53 pm

Grizni si go jazikot...Jas gi ishkam kako muvi, a ti...More, ej...brkaj gi dodeka ne se odomakinile!
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Кога последен пат сте биле во музеј? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кога последен пат сте биле во музеј? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кога последен пат сте биле во музеј? Empty Re: Кога последен пат сте биле во музеј?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот