Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашето здравје......пред се

Go down

Вашето здравје......пред се Empty Вашето здравје......пред се

Пишување  *Biserna* Саб Јан 26, 2008 3:33 pm

како го чувате вашето здравје ??? тоа е најважно така ?? Smile
*Biserna*
*Biserna*
Nov член
Nov член

Број на мислења : 18
Популарност :
Вашето здравје......пред се Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вашето здравје......пред се Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Вашето здравје......пред се Empty Re: Вашето здравје......пред се

Пишување  majstorce62 Саб Јан 26, 2008 5:33 pm

Чај со румче, лимонче и мед.
рецепт за превентива.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Вашето здравје......пред се Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Вашето здравје......пред се Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Вашето здравје......пред се Empty Re: Вашето здравје......пред се

Пишување  mozesk Пон Јан 28, 2008 2:08 pm

со игноранција на нервозите и проблемите.

mozesk
Nov член
Nov член

Број на мислења : 7
Age : 31
Популарност :
Вашето здравје......пред се Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вашето здравје......пред се Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Вашето здравје......пред се Empty Re: Вашето здравје......пред се

Пишување  majstorce62 Нед Фед 03, 2008 8:47 pm

Здравјето е едно од оние невидливи богаства за чија вредност стануваме свесни дури кога ќе ги загубиме. За жал...
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Вашето здравје......пред се Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Вашето здравје......пред се Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Вашето здравје......пред се Empty Re: Вашето здравје......пред се

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот