Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---РАЦИЈА---

Go down

---РАЦИЈА--- Empty ---РАЦИЈА---

Пишување  luckyboy Саб Јан 26, 2008 5:14 pm

Вака! Денеска после 12часот во едно кафуле ме запиша полицијата! Дував
на тоа апаратчето и излезе 0,00! Ме интересира доколку има некој
искуство со ова ЗОШТО записуваат! Дали откако че те запишат превземаат
некој мерки или онака само да се оправдаат дека работеле?
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
---РАЦИЈА--- Left_bar_bleue61 / 10061 / 100---РАЦИЈА--- Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

---РАЦИЈА--- Empty Re: ---РАЦИЈА---

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 1:09 am

Не би требало, но во оваа наша држава ништо нека не те чуди.
Со среќа, белким нема да заврши така лошо.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
---РАЦИЈА--- Left_bar_bleue20 / 10020 / 100---РАЦИЈА--- Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот