Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која телевизија најмногу ја гледате?

Go down

Која телевизија најмногу ја гледате?

Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_lcap30%Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_lcap30%Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_lcap0%Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_lcap10%Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_lcap10%Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_lcap0%Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_lcap0%Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_lcap20%Која телевизија најмногу ја гледате? I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 10
 

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 11:52 am

Која телевизија најмногу ја гледате?
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 4:34 pm

A1 se razbira flower
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 5:25 pm

А1 cheers

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  majstorce62 Чет Јан 17, 2008 5:36 pm

Сите си зеле дел, ама ај да не бидам уништувачац на забави, па ке се насмеам на вицот и ќе треснам Канал 5!
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  anthony Чет Јан 17, 2008 7:03 pm

Bilo koj muzichki kaknal.
anthony
anthony
Nov член
Nov член

Број на мислења : 16
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue16 / 10016 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 12:37 am

Далечинскиот е секогаш пред мене, и кога работам. Кога нешто не ми се допаѓа - клик, го симнувам од дневен ред.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  Monuska Чет Јан 24, 2008 7:08 pm

Gledam A1 ubavi filmovi i serii davaat
Monuska
Monuska
Nov член
Nov член

Female Број на мислења : 11
Age : 31
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  Admin Пет Јан 25, 2008 8:43 pm

Nova Pari

_________________
I'm the best
Која телевизија најмногу ја гледате? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  stara Пет Јан 25, 2008 11:38 pm

Nova i HTV 2

stara
Nov член
Nov член

Број на мислења : 18
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 2:37 am

ТВ НОВА,
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  qwerty Саб Фед 09, 2008 3:35 pm

Discovery
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 8:51 pm

нова а1 и пинкмувиес
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Која телевизија најмногу ја гледате? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Која телевизија најмногу ја гледате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Која телевизија најмногу ја гледате? Empty Re: Која телевизија најмногу ја гледате?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот