Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваше омилено животно?

Go down

Ваше омилено животно? Empty Ваше омилено животно?

Пишување  Admin Пон Фед 04, 2008 5:42 pm

Не знаев каде да ја ставам оваа тема па ја ставив во Биологија,а ај сега кажете ми кое е вашето омилено животно?

_________________
I'm the best
Ваше омилено животно? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Ваше омилено животно? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ваше омилено животно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Ваше омилено животно? Empty Re: Ваше омилено животно?

Пишување  majstorce62 Вто Фед 05, 2008 3:48 pm

TIGAR
am zal mi e sto nemozam da si cuvam eden doma
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Ваше омилено животно? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ваше омилено животно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Ваше омилено животно? Empty Re: Ваше омилено животно?

Пишување  Admin Вто Фед 05, 2008 8:26 pm

majstorce62 напиша:TIGAR
am zal mi e sto nemozam da si cuvam eden doma

hehe sega me nasmea...more arno kje e dodeka e malecko ami posle edvaj ke se snajdes so nego

_________________
I'm the best
Ваше омилено животно? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Ваше омилено животно? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ваше омилено животно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Ваше омилено животно? Empty Re: Ваше омилено животно?

Пишување  qwerty Пон Фед 18, 2008 5:12 pm

куче
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Ваше омилено животно? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ваше омилено животно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Ваше омилено животно? Empty Re: Ваше омилено животно?

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 9:42 pm

qwerty напиша:кучеи јас куче вучјак или ротвајлер
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Ваше омилено животно? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Ваше омилено животно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Ваше омилено животно? Empty Re: Ваше омилено животно?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот