Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Млади бунтовници?

Go down

Млади бунтовници? Empty Млади бунтовници?

Пишување  Admin Чет Фед 07, 2008 5:52 pm

ЕЕ што мислите за оваа серија?
За мене не е лоша ја гледав на а1 па потоа ја гледав и на ОБН

_________________
I'm the best
Млади бунтовници? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Млади бунтовници? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Млади бунтовници? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Млади бунтовници? Empty Re: Млади бунтовници?

Пишување  majstorce62 Пет Фед 08, 2008 2:05 am

КАЈ СЕ ВИДЕЛО И ЧУЛО БУНТОВНИЦИТЕ ДА БИДАТ СТАРИ. МЛАДОСТА Е БУНТОВНА А СТАРОСТА ПРОМИСЛЕНА
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Млади бунтовници? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Млади бунтовници? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Млади бунтовници? Empty Re: Млади бунтовници?

Пишување  Admin Пет Фед 08, 2008 5:44 pm

majstorce62 напиша:КАЈ СЕ ВИДЕЛО И ЧУЛО БУНТОВНИЦИТЕ ДА БИДАТ СТАРИ. МЛАДОСТА Е БУНТОВНА А СТАРОСТА ПРОМИСЛЕНА

hehe...ok a,sto mislis za filmot...ako si go gledal..

_________________
I'm the best
Млади бунтовници? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Млади бунтовници? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Млади бунтовници? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Млади бунтовници? Empty Re: Млади бунтовници?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот