Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

фрли на членот под тебе

Go down

icon1 фрли на членот под тебе

Пишување  Stef4e Саб Фед 16, 2008 8:31 pm

мислам дека е јасна темава например јас фрлам

чаша после членот под мене јазема ја фрла или ја остава на членот под него

фрлам
камера
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
фрли на членот под тебе Left_bar_bleue1 / 1001 / 100фрли на членот под тебе Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

icon1 Re: фрли на членот под тебе

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 1:46 pm

ја земам фрлам
распиан налиф
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
фрли на членот под тебе Left_bar_bleue1 / 1001 / 100фрли на членот под тебе Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот