Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Go down

icon отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  Stef4e Нед Фед 17, 2008 7:50 pm

мислам дека е јасна темаватреба да си ги оценувате аватарот и потписот а членот над тебе...
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  qwerty Нед Фед 17, 2008 8:44 pm

аватар:10
потпис немаш
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  Stef4e Пон Фед 18, 2008 12:31 am

а-10
п-немаш
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  Admin Пон Фед 18, 2008 4:48 pm

avatar=10
potpis nemas

_________________
I'm the best
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  qwerty Пон Фед 18, 2008 4:58 pm

аватар:10
потпис:10
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  hacko Пон Фед 18, 2008 6:34 pm

a-10
p-nemas
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  Admin Пон Фед 18, 2008 8:48 pm

a-10
p-10

_________________
I'm the best
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  Stef4e Пон Фед 18, 2008 9:24 pm

А=10
п=10
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  qwerty Пон Фед 18, 2008 9:53 pm

а-10
п-немаш
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 1:47 pm

а-10
п-немаш
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  qwerty Вто Фед 19, 2008 9:29 pm

а-10
п-немаш
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 9:45 pm

а-10
п-немаш
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  qwerty Пет Фед 22, 2008 6:28 pm

а-10
п немаш
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100отцени го аватарот и потписот на членот над тебе. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

icon Re: отцени го аватарот и потписот на членот над тебе.

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот