Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 12:00 pm

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 4:39 pm

hacko напиша:Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Samo da polozam za vselensko letalo i ce se kacam na mesecinata lol! lol!
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  anthony Чет Јан 17, 2008 5:31 pm

Go prashale Gospod i Gospod zaplakal...
Zoshto plaches Boze???
nitu jas toa nema da go doziveam. - odgovoril Gospod jocolor
anthony
anthony
Nov член
Nov член

Број на мислења : 16
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue16 / 10016 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  Дрља Чет Јан 17, 2008 7:40 pm

Ова е за во фантастика а не физика Laughing
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  Admin Пет Јан 18, 2008 1:30 pm

luckyboy напиша:
hacko напиша:Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Samo da polozam za vselensko letalo i ce se kacam na mesecinata lol! lol!
Super! lol!
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 12:57 am

Некој нов Итар Пејо
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 6:59 pm

А зошто да одиме на Месечината или на некоја друга планета!? Па ние со векови сме како паднати од Марс на Земјава.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  mozesk Пон Јан 28, 2008 2:13 pm

Admin напиша:
luckyboy напиша:
hacko напиша:Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Samo da polozam za vselensko letalo i ce se kacam na mesecinata lol! lol!
Super! lol!

додека ти положиш јас куќа ке направам на месечината. Не веруваш, погледни низ телескопот, ќе видиш како ги коп амтемелите.

mozesk
Nov член
Nov член

Број на мислења : 7
Age : 31
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  Admin Вто Јан 29, 2008 9:09 pm

Дрља напиша:Ова е за во фантастика а не физика Laughing
Epa eve go staviv vo FANTAZIJA!

_________________
I'm the best
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа? Empty Re: Кој ќе биде првиот македонец што ќе стапне на месечината и кога ќе биде тоа?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот