Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Информации од модераторите и админите

Go down

Информации од модераторите и админите Empty Информации од модераторите и админите

Пишување  hacko Нед Фед 17, 2008 11:20 pm

Избришани се некои постови на Ангела...за се што ти смета,пишувај лична порака...не мора насекаде да не вреѓаш...а за името ќе размислиме...фала за предлогот.
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Информации од модераторите и админите Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Информации од модераторите и админите Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Информации од модераторите и админите Empty Re: Информации од модераторите и админите

Пишување  Admin Пон Фед 18, 2008 4:57 pm

izbrisani pred nekoj den postovi pisani po dvapati na diogenskopje.

_________________
I'm the best
Информации од модераторите и админите Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Информации од модераторите и админите Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Информации од модераторите и админите Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Информации од модераторите и админите Empty Re: Информации од модераторите и админите

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 8:24 pm

мислам дека темава е искреирана два пати.
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Информации од модераторите и админите Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Информации од модераторите и админите Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Информации од модераторите и админите Empty Re: Информации од модераторите и админите

Пишување  Admin Вто Фед 19, 2008 9:48 pm

sredeno...

_________________
I'm the best
Информации од модераторите и админите Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Информации од модераторите и админите Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Информации од модераторите и админите Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Информации од модераторите и админите Empty Re: Информации од модераторите и админите

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот