Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Непотербни навики

Go down

Непотербни навики Empty Непотербни навики

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 8:58 pm

кој се вашите навики.
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Непотербни навики Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Непотербни навики Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Непотербни навики Empty Re: Непотербни навики

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 9:58 pm

Јас многу ги грицкам ноктите


Последната промена е направена од Stef4e на Вто Фед 19, 2008 9:58 pm. Мислењето е променето 1 пати
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Непотербни навики Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Непотербни навики Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот