Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Насмевни се

Go down

Насмевни се Empty Насмевни се

Пишување  Ike Нед Јун 22, 2008 11:04 pm

Посетете го порталот Насмевни се www.nasmevnise.mkd.net . На него можете да најдете смешни: слики, клипови, огласи, факти, вицеви... Исто така веб страната има и форум www.nasmevnise.mkd.net/forum . Порталот и форумот се сеуште нови затоа не се многу добри. Наскоро се планира да се купи домен и да се префрли на купен хостинг. Насмевни се - Бидејќи насмевката го продолжува животот

Ike
Administrator
Administrator

Број на мислења : 4
Популарност :
Насмевни се Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Насмевни се Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот