Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 12:07 pm

Не знам за вас,ама јас мислам Арсенал.
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  Дрља Чет Јан 17, 2008 3:38 pm

Гори гори Man Utd, гори гори Man Utd...
Forca Arsenal cheers
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  Izzie Чет Јан 17, 2008 7:51 pm

Арсенал се покажаа добро на почеток,а искрено сакам Челзи да победи
Izzie
Izzie
Nov член
Nov член

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Скопје
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

http://www.mkpatriot.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  Lady Blue Пет Јан 18, 2008 1:06 am

Man. Utd. zasluzuva takvo nesto , iako i Arsenal e TOP Laughing


Последната промена е направена од на Пет Јан 18, 2008 12:52 pm. Мислењето е променето 1 пати
Lady Blue
Lady Blue
Nov член
Nov член

Број на мислења : 14
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  Izzie Пет Јан 18, 2008 11:30 am

Од кога е Милан во Премиер Лига?... lol!
Izzie
Izzie
Nov член
Nov член

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Скопје
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

http://www.mkpatriot.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  Lady Blue Пет Јан 18, 2008 12:51 pm

Izzie напиша:Од кога е Милан во Премиер Лига?... lol!

Lele, loso sum procitala, mislev na liga na sampioni jocolor sorry eve menuvam iskaz odma Laughing
Lady Blue
Lady Blue
Nov член
Nov член

Број на мислења : 14
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  majstorce62 Чет Јан 24, 2008 7:52 pm

Арсенал е во топ форма. Би било чудо да не ја освои титулата.
Ама...
Нели во фудбалот се е можно?
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  diogenskopje Саб Јан 26, 2008 1:26 pm

jas sum za ARSENAL Cool
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 43
Локација : Skopje
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  Admin Чет Јан 31, 2008 4:37 pm

Jas sakam Arsenal da pobedi! Cool

_________________
I'm the best
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  hacko Чет Јан 31, 2008 10:18 pm

Па сите за Арсенал,се знае!
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  qwerty Пет Фед 08, 2008 6:11 pm

Манчестер Јунајтед
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 9:23 pm

qwerty напиша:Манчестер Јунајтед
нормално
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит? Empty Re: Кој ќе ја земе титулата во Премиер лигата,и кој е вашиот фаворит?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот