Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бран на грип-Да или Не?

Go down

Бран на грип-Да или Не? Empty Бран на грип-Да или Не?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 12:09 pm

Бран на грип-Да или Не?
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Бран на грип-Да или Не? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Бран на грип-Да или Не? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Бран на грип-Да или Не? Empty Re: Бран на грип-Да или Не?

Пишување  orlov Пон Јан 21, 2008 2:59 am

hacko напиша:Бран на грип-Да или Не?

За бран се најавува. А дека има грип има.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Бран на грип-Да или Не? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Бран на грип-Да или Не? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот