Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФИТНЕС СОВЕТИ

Go down

ФИТНЕС СОВЕТИ Empty ФИТНЕС СОВЕТИ

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 1:45 pm

Во оваа тема напишете некои web страни каде што може да се научат некои добри вежби за убаво тело Very Happy

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
ФИТНЕС СОВЕТИ Left_bar_bleue61 / 10061 / 100ФИТНЕС СОВЕТИ Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот