Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Последна прочитана книга

Go down

Последна прочитана книга Empty Последна прочитана книга

Пишување  Дрља Чет Јан 17, 2008 4:08 pm

"Дигитална Тврдина" - Ден Браун (не пропуштајте - интересен роман)
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Последна прочитана книга Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Последна прочитана книга Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Последна прочитана книга Empty Re: Последна прочитана книга

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 5:12 pm

Мери Попинс

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Последна прочитана книга Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Последна прочитана книга Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Последна прочитана книга Empty Re: Последна прочитана книга

Пишување  majstorce62 Саб Јан 19, 2008 11:13 am

Почнав да го читам „Таинствениот пламен на кралицата Лоана„ од Умберто еко.
кога ќе ја прочитам ќе дадам коментар.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Последна прочитана книга Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Последна прочитана книга Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Последна прочитана книга Empty Re: Последна прочитана книга

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот