Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Превозно средство со кое патувате?

Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Превозно средство со кое патувате?

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 4:43 pm

Со кое превозно средство најчесто патувате?Јас патувам највеќе со автомобил други превозни средства не ми се ни потребни

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 5:51 pm

Abe od patika porno niso nema Laughing Laughing Laughing
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  anthony Чет Јан 17, 2008 6:52 pm

Site mozni...
anthony
anthony
Nov член
Nov член

Број на мислења : 16
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue16 / 10016 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  Дрља Чет Јан 17, 2008 7:14 pm

Со мојот Болид (Ford Fiesta) нормално Rolling Eyes Laughing
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 11:57 pm

NiNa напиша:Со кое превозно средство најчесто патувате?Јас патувам највеќе со автомобил други превозни средства не ми се ни потребни

Зарем имаш стекнато возачка со 13 години!?
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 2:43 am

NiNa напиша:Со кое превозно средство најчесто патувате?Јас патувам највеќе со автомобил други превозни средства не ми се ни потребни


И Јас исто, со та разлика што порано во Лублана доручкував а во Скопје си марендував- ужинав, патував само шеесет до седумдесет минути. А ска додека погледнеш во ретровизорот веќе си во Охрид.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 8:37 pm

автомобил,автобус
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  qwerty Вто Фед 19, 2008 9:30 pm

автомобил
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  sunlight_sa Пон Јун 23, 2008 12:50 am

Превозно средство со кое патувате? Car10ami koe kak doide!
sunlight_sa
sunlight_sa
Nov член
Nov член

Број на мислења : 1
Age : 31
Популарност :
Превозно средство со кое патувате? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Превозно средство со кое патувате? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Превозно средство со кое патувате? Empty Re: Превозно средство со кое патувате?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот