Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со шминка или без?

Go down

Со шминка или без? Empty Со шминка или без?

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 5:05 pm

Оваа тема е за женските.Па да видиме дали сте за шминка или не сте?Јас сум секогаш за шминка дотерана но во границите да не претерам,а вие?

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Со шминка или без? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Со шминка или без? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Со шминка или без? Empty Re: Со шминка или без?

Пишување  Lady Blue Пет Јан 18, 2008 12:58 am

So sminka i toa spored prigodata
Lady Blue
Lady Blue
Nov член
Nov член

Број на мислења : 14
Популарност :
Со шминка или без? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Со шминка или без? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Со шминка или без? Empty Re: Со шминка или без?

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 2:29 am

Природно си е природно.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Со шминка или без? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Со шминка или без? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Со шминка или без? Empty Re: Со шминка или без?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот