Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што пиевте последно?

Go down

Што пиевте последно? Empty Што пиевте последно?

Пишување  NiNa Сре Јан 16, 2008 10:50 pm

Кока кола
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  marco_antony Чет Јан 17, 2008 8:55 am

mineralna voda

marco_antony
Nov член
Nov член

Број на мислења : 1
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 2:44 pm

ВОДА

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 4:11 pm

dodeka sedev pred PC vcera ispiv 1,5 l 7up + kisela voda
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  majstorce62 Чет Јан 17, 2008 4:16 pm

Сеуште ништо, ама денот е гоооооооолем, до три, четири по полноќ има уште многу време. Долно да испијам два - три литри вода, иако и таа не е тоа што некогаш беше.
Зошто вредностите полека ги снемува од под нашето небо Question
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  anthony Чет Јан 17, 2008 4:47 pm

fanta portokoal
anthony
anthony
Nov член
Nov член

Број на мислења : 16
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue16 / 10016 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  Lady Blue Пет Јан 18, 2008 1:05 am

kafe i Coca Cola Shocked
Lady Blue
Lady Blue
Nov член
Nov член

Број на мислења : 14
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  Дрља Пет Јан 18, 2008 4:57 pm

Lady Blue напиша:kafe i Coca Cola Shocked

Исто Shocked Wink
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  Izzie Пет Јан 18, 2008 5:04 pm

вода Very Happy
Izzie
Izzie
Nov член
Nov член

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Скопје
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

http://www.mkpatriot.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  NiNa Пет Јан 18, 2008 5:33 pm

Izzie напиша:вода Very Happy
Истото Wink

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  NiNa Саб Јан 19, 2008 2:15 pm

Кока кола

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  orlov Пон Јан 21, 2008 2:49 am

NiNa напиша:Кока кола


Да, ама со црно вино.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  majstorce62 Чет Јан 24, 2008 12:11 am

Додека не ја отворам оваа тема никако да ми текне да се напијам чаша - вода.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  orlov Нед Јан 27, 2008 7:30 pm

Спанаќ со кисело млеко.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  NiNa Пон Јан 28, 2008 1:10 am

вода

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 2:02 pm

NiNa напиша:вода


и јас Cool
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Што пиевте последно? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Што пиевте последно? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Што пиевте последно? Empty Re: Што пиевте последно?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот