Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која книга ви оставила најак впечаток и зошто?

Go down

Која книга ви оставила најак впечаток и зошто? Empty Која книга ви оставила најак впечаток и зошто?

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 5:15 pm

Мене највеќе Пајажината на Клементина ми оставила најак впечаток.Јас многу сакам книги со фантазии и измислени случаи.А ми остави најак впечаток зошто се работеше за едно прасе Цанко и пајак Клементина.Они многу добро се дружеа и во добро и во лошо беа заедно.Таа му беше најверна пријателка и секогаш му помагаше.А која книга кај вас оставила најак впечаток и зошто?

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Која книга ви оставила најак впечаток и зошто? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Која книга ви оставила најак впечаток и зошто? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Која книга ви оставила најак впечаток и зошто? Empty Re: Која книга ви оставила најак впечаток и зошто?

Пишување  majstorce62 Чет Јан 24, 2008 12:41 am

ГАЛЕБОТ ЏОНАТАН ЛИВИНГСТОН
ТЕ УЧИ КАКО ДА СЕ НАДМИНЕШ ВО ОДНОС НА САМИОТ СЕБЕ.НЕ ДА БИДЕШ НАД ДРУГИТЕ, ТУКУ СЕКОЈ НОВ ДЕН ДА БИДЕШ ПОВЕЌЕ ОД ТОА ШТИ СИ БИЛ ВЧЕРА. А РЕЦЕПТОТ Е МНОГУ ЕДНОСТАВЕН - ПЕРМАНЕНТНО ВЕЖБАЊЕ СО ПОТПИРАЊЕ ВРЗ ПРЕТХОДНИТЕ ИСКУСТВА ВО ПРАВЕЦ НА ОТКРИВАЊЕ НА НОВИ ТЕХНИКИ И НАЧИНИ ДА СЕ СТИГНЕ ДО СОВРШЕНСТВОТО.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Која книга ви оставила најак впечаток и зошто? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која книга ви оставила најак впечаток и зошто? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот