Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најчитан весник

Go down

Што мислите кој весник највеќе е читан?

Најчитан весник I_vote_lcap17%Најчитан весник I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Најчитан весник I_vote_lcap67%Најчитан весник I_vote_rcap 67% 
[ 4 ]
Најчитан весник I_vote_lcap0%Најчитан весник I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Најчитан весник I_vote_lcap0%Најчитан весник I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Најчитан весник I_vote_lcap0%Најчитан весник I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Најчитан весник I_vote_lcap16%Најчитан весник I_vote_rcap 16% 
[ 1 ]
Најчитан весник I_vote_lcap0%Најчитан весник I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 6
 

Најчитан весник Empty Најчитан весник

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 5:27 pm

Јас мислам дека е Вест

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Најчитан весник Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Најчитан весник Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Најчитан весник Empty Re: Најчитан весник

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 2:32 am

Време и Шпиц,
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Најчитан весник Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Најчитан весник Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Најчитан весник Empty Re: Најчитан весник

Пишување  Admin Чет Јан 31, 2008 4:54 pm

orlov напиша:Време и Шпиц,
И јас мислам така Pari

_________________
I'm the best
Најчитан весник Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Најчитан весник Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Најчитан весник Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Најчитан весник Empty Re: Најчитан весник

Пишување  qwerty Саб Фед 09, 2008 3:33 pm

Admin напиша:
orlov напиша:Време и Шпиц,
И јас мислам така Pari
и јас
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Најчитан весник Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Најчитан весник Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Најчитан весник Empty Re: Најчитан весник

Пишување  Admin Нед Фед 10, 2008 4:22 pm

qwerty напиша:
Admin напиша:
orlov напиша:Време и Шпиц,
И јас мислам така Pari
и јас

јас мислам така затоа што шпиц оди со време за само 5 денари.

_________________
I'm the best
Најчитан весник Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Најчитан весник Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Најчитан весник Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Најчитан весник Empty Re: Најчитан весник

Пишување  Stef4e Пон Фед 18, 2008 2:01 am

Admin напиша:
orlov напиша:Време и Шпиц,
И јас мислам така Pari

И јас
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Најчитан весник Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Најчитан весник Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Најчитан весник Empty Re: Најчитан весник

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот