Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

---СЛУЧКИ---

Go down

---СЛУЧКИ--- Empty ---СЛУЧКИ---

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 6:15 pm

Дај кажете некој бисер на вашите професори но исто така и некој др бисери Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
---СЛУЧКИ--- Left_bar_bleue61 / 10061 / 100---СЛУЧКИ--- Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

---СЛУЧКИ--- Empty Re: ---СЛУЧКИ---

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 7:32 pm

Имам милијарди случки смешни.Ама еве случај шо највеќе ми оставил впечаток.

Кај мене нашколо го дигаат едно дете да чита за Дорјанско Езеро.И кога читаше,читаше рече дека е најтопло езеро у македонија и дека у него живееле ајкули и лечело сипаници.Лелелеле сите се скинавме од смеење ХАХАХАХАААХАХАХАХАХАХА.И потоа му го зема наставничката составот и му вика 3-ката тие за тоа шо пола точно барем кажа а ти смаливл две оценки бидејќи у дојранско езеро нема ајкули и не лечи против нишо.

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
---СЛУЧКИ--- Left_bar_bleue40 / 10040 / 100---СЛУЧКИ--- Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

---СЛУЧКИ--- Empty Re: ---СЛУЧКИ---

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 1:16 am

Професорот прасува еден уценик:
„ Што се тоа битови драми?“
Ученикот одговара
„Тоа се драми во кои се раскажува за битките“
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
---СЛУЧКИ--- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100---СЛУЧКИ--- Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

---СЛУЧКИ--- Empty Re: ---СЛУЧКИ---

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот