Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО,

4 posters

Go down

СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Empty СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО,

Пишување  orlov Пет Јан 18, 2008 3:19 am

Во последон време политиката на владата како да го менува својот курс. Сето ова укажува дека владиниот тим има доминантна улога, односно, секое ресорно министерство и блиските соработници на премиерот си земат за права- или можеби тој им дозволил да бидат над него кое нешто не би било добро доколку премиерот и понатаму тоа го дозоли.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Left_bar_bleue20 / 10020 / 100СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Empty Re: СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО,

Пишување  majstorce62 Чет Јан 24, 2008 12:32 am

кОГА ТАТКОТО ЈА ГУБИ КОНТРОЛАТА НАД ДЕЦАТА КУЌАТА СЕ РАСТУРА. кОГА ПРЕМИЕРОТ СТАНУВА ИГРАЧКА ВО РАЦЕТЕ НА МИНИСТРИТЕ ВО ТАА ДРЖАВА И ТРНОТ ЌЕ СЕ ИСУШИ.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Left_bar_bleue100 / 100100 / 100СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Empty Re: СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО,

Пишување  diogenskopje Саб Јан 26, 2008 1:17 pm

orlov напиша:Во последон време политиката на владата како да го менува својот курс. Сето ова укажува дека владиниот тим има доминантна улога, односно, секое ресорно министерство и блиските соработници на премиерот си земат за права- или можеби тој им дозволил да бидат над него кое нешто не би било добро доколку премиерот и понатаму тоа го дозоли.
a da...a kao rabotava premierot treba da bide vrhovniot vladetel..apsolutniot monarh?...on e samo koordinator spored mene..a vo slucajov na Grujo...mnogu losh
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 46
Локација : Skopje
Популарност :
СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Left_bar_bleue12 / 10012 / 100СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Empty Re: СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО,

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 1:30 am

diogenskopje напиша:
orlov напиша:Во последон време политиката на владата како да го менува својот курс. Сето ова укажува дека владиниот тим има доминантна улога, односно, секое ресорно министерство и блиските соработници на премиерот си земат за права- или можеби тој им дозволил да бидат над него кое нешто не би било добро доколку премиерот и понатаму тоа го дозоли.
a da...a kao rabotava premierot treba da bide vrhovniot vladetel..apsolutniot monarh?...on e samo koordinator spored mene..a vo slucajov na Grujo...mnogu losh

Токму баш тоа е и проблемот, па затоа сме и на прагот на предвремени избори, што е повеќе од сигурно.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Left_bar_bleue20 / 10020 / 100СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Empty Re: СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО,

Пишување  orlov Пет Мар 28, 2008 3:46 pm

majstorce62 напиша:кОГА ТАТКОТО ЈА ГУБИ КОНТРОЛАТА НАД ДЕЦАТА КУЌАТА СЕ РАСТУРА. кОГА ПРЕМИЕРОТ СТАНУВА ИГРАЧКА ВО РАЦЕТЕ НА МИНИСТРИТЕ ВО ТАА ДРЖАВА И ТРНОТ ЌЕ СЕ ИСУШИ.



Не баш секогач. Има и други ситуации каде децата ја превземат контролата на збиднувањата во свои раце и се е повторно добро.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Left_bar_bleue20 / 10020 / 100СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Empty Re: СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО,

Пишување  managercenter Саб Мај 31, 2008 3:43 pm

da ama sekoj saka da vladee i na kraj se e kasa



orlov напиша:
majstorce62 напиша:кОГА ТАТКОТО ЈА ГУБИ КОНТРОЛАТА НАД ДЕЦАТА КУЌАТА СЕ РАСТУРА. кОГА ПРЕМИЕРОТ СТАНУВА ИГРАЧКА ВО РАЦЕТЕ НА МИНИСТРИТЕ ВО ТАА ДРЖАВА И ТРНОТ ЌЕ СЕ ИСУШИ.



Не баш секогач. Има и други ситуации каде децата ја превземат контролата на збиднувањата во свои раце и се е повторно добро.

managercenter
Nov член
Nov член

Број на мислења : 3
Age : 37
Популарност :
СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Left_bar_bleue0 / 1000 / 100СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Right_bar_bleue

Registration date : 2008-03-09

Вратете се на почетокот Go down

СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО, Empty Re: СИМПТОМАТИЧНО, СОМНИТЕЛНО,

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот