Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За Авијација

Go down

За Авијација Empty За Авијација

Пишување  Izzie Пет Јан 18, 2008 3:42 pm

Фајтери,бомбардери,хеликоптери,комецијални авиони...подофорум наменет за се интересно поврзано со Авијацијата...

Пишувајте,презентирајте,постирајте слики... Very Happy

Ако има некакви забелешки за овој подфорум,ве молам постирајте овде.
Izzie
Izzie
Nov член
Nov член

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Скопје
Популарност :
За Авијација Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За Авијација Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

http://www.mkpatriot.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

За Авијација Empty Re: За Авијација

Пишување  Дрља Пет Јан 18, 2008 6:19 pm

За Авијација 3977_f-22_raptor

Мислам дека F22 Raptor-от е најбезобразно опасен борбен авион моментално Shocked
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
За Авијација Left_bar_bleue20 / 10020 / 100За Авијација Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

За Авијација Empty Re: За Авијација

Пишување  *Biserna* Саб Јан 19, 2008 10:55 pm

кај сте бе луѓе.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy а да,... авијација... Smile
*Biserna*
*Biserna*
Nov член
Nov член

Број на мислења : 18
Популарност :
За Авијација Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За Авијација Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-19

Вратете се на почетокот Go down

За Авијација Empty Re: За Авијација

Пишување  majstorce62 Чет Јан 24, 2008 4:38 pm

*Biserna* напиша:кај сте бе луѓе.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy а да,... авијација... Smile

За која? За едниот или за сите наши два борбени авиона?
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
За Авијација Left_bar_bleue100 / 100100 / 100За Авијација Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

За Авијација Empty Re: За Авијација

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот