Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правевте пред да седтете на форумот?

Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  NiNa Саб Јан 19, 2008 9:19 pm

Се шетав

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  luckyboy Саб Јан 19, 2008 9:20 pm

Pukav so petardi po ulica Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 10:57 pm

тукушто се вратив во вертикала. Малку ги освежував батериите.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  stara Пет Јан 25, 2008 11:42 pm

Spiev, pa piev kafe za da se odkomatiziram, pa nacekav sloboden kompjuter i ve pronajdov.

stara
Nov член
Nov член

Број на мислења : 18
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  majstorce62 Нед Јан 27, 2008 9:27 am

prvo utrinsko kafe
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  Admin Нед Јан 27, 2008 10:40 am

Spiev pa potoa go ukluciv kompjuterot i eve me!

_________________
I'm the best
Што правевте пред да седтете на форумот? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  orlov Нед Јан 27, 2008 9:01 pm

Јадев лимун,
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 12:57 am

rabotev na sreduvanje na WEB SITE.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 9:03 pm

бев на улица со другари од ко си дојдофме од училиште не се прибравме дома надвор бевме.


Последната промена е направена од Stef4e на Вто Фед 19, 2008 9:03 pm. Мислењето е променето 1 пати
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  Stef4e Сре Фед 20, 2008 1:45 pm

пишував домашна
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Што правевте пред да седтете на форумот? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Што правевте пред да седтете на форумот? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Што правевте пред да седтете на форумот? Empty Re: Што правевте пред да седтете на форумот?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот