Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која е вашата омилена локација?

Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Која е вашата омилена локација?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 11:42 am

Пишувајте кое место е вашиот фаворит за патување.
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  NiNa Чет Јан 17, 2008 2:45 pm

Јас сакам сегде да патувам ама најчесто во:Лондон,Франција и Грција

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  Дрља Чет Јан 17, 2008 4:14 pm

Cubaaa... I love you
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  anthony Чет Јан 17, 2008 7:34 pm

West Palm Beach, Florida
i normalno Republika Makedonija
anthony
anthony
Nov член
Nov член

Број на мислења : 16
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue16 / 10016 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 11:55 pm

Се што око не видело е убаво да се посети. Секое место си крие и содржи во себе некоја уникатна, своја убавина. Фјордовите во Норвешка, дините на Сахара, Брегот на слоновата коска... Степиот во Русија , Сибирската тајга...
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  nena Пет Јан 25, 2008 11:05 pm

Тахити
nena
nena
Nov член
Nov член

Број на мислења : 13
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  majstorce62 Саб Јан 26, 2008 11:13 am

Голем е светот,желбите уште поголеми, а животот е толку краток...
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  diogenskopje Саб Јан 26, 2008 2:31 pm

kolku mrzam tipovi koi koga ke gi prasaat sto sakaat vo zivotot,odma se pukaat..."uh obozavam da patuvam"....jbg..a koj ne saka da patuva?...postoi li takov covek?...snobovi teski..."obozavale da patuvaat"
diogenskopje
diogenskopje
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 13
Age : 43
Локација : Skopje
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  orlov Вто Јан 29, 2008 2:44 am

Скопје- Охрид,
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  majstorce62 Пет Фед 08, 2008 2:11 am

САРАЕВО УШТЕ ЕДНАШ
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 8:31 pm

majstorce62 напиша:Се што око не видело е убаво да се посети. Секое место си крие и содржи во себе некоја уникатна, своја убавина. Фјордовите во Норвешка, дините на Сахара, Брегот на слоновата коска... Степиот во Русија , Сибирската тајга...И јас
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Која е вашата омилена локација? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Која е вашата омилена локација? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Која е вашата омилена локација? Empty Re: Која е вашата омилена локација?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот