Сега е точно Сре Јан 27, 2021 11:07 pm

Комјутерска технологија


  • Комјутерска технологија

    Теми
    Мислења
    Последно мислење
  • Хардвер


    Ајде малку за внатрешните и надворешните делови на компјутерите.
    5 Теми
    5 Мислења
    Саб Фед 16, 2008 8:28 pm
    Stef4e какоф маус имате
  • Софтвер


    Нови верзии,компании,ОС...
    Модератор: luckyboy
    14 Теми
    21 Мислења
    Чет Фед 14, 2008 4:19 pm
    Admin Сајтови со добар софтвер...
  • Компјутерски игри


    UT,NFS,CS...Зборувајте за сите компјутерски игри.
    Нема нови мислењаCounter strike
    28 Теми
    46 Мислења
    Саб Фед 23, 2008 11:55 pm
    Stef4e Kako da se konektiram na server...?

  • Нови мислењаНови мислења
  • Нема нови мислењаНема нови мислења
  • Форумот е заклученФорумот е заклучен