Kako da se konektiram na server...?

Go down

Kako da se konektiram na server...? Empty Kako da se konektiram na server...?

Пишување  hacko on Саб Фед 23, 2008 11:22 am

Kako da se konektiram na server so MCSL?
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Kako da se konektiram na server...? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako da se konektiram na server...? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Kako da se konektiram na server...? Empty Re: Kako da se konektiram na server...?

Пишување  Stef4e on Саб Фед 23, 2008 11:55 pm

можи да ја појасниш темава?
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 24
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Kako da se konektiram na server...? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kako da se konektiram na server...? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот