Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako vi se dopaga ovoj forum?

Go down

Колку ви се допага овој форум?

Kako vi se dopaga ovoj forum? I_vote_lcap56%Kako vi se dopaga ovoj forum? I_vote_rcap 56% 
[ 5 ]
Kako vi se dopaga ovoj forum? I_vote_lcap44%Kako vi se dopaga ovoj forum? I_vote_rcap 44% 
[ 4 ]
Kako vi se dopaga ovoj forum? I_vote_lcap0%Kako vi se dopaga ovoj forum? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kako vi se dopaga ovoj forum? I_vote_lcap0%Kako vi se dopaga ovoj forum? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 9
 

ico Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  Admin Нед Јан 20, 2008 5:59 pm

Kажете и гласајте како ви се допага овој форум?А ако вака не ви е убав дадете пример слики или нешто каков сакате да биде
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  orlov Пон Јан 21, 2008 3:16 am

Admin напиша:Kажете и гласајте како ви се допага овој форум?А ако вака не ви е убав дадете пример слики или нешто каков сакате да биде


Во старт е добар, но треба да се внимава на многу работи на кои во другите форуми се промашува.
orlov
orlov
Grupa
Grupa

Број на мислења : 78
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-18

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  Дрља Вто Јан 22, 2008 8:54 pm

Не е лош но треба да се поработи на естетиката, односно, позадината според мене воопшто не одговара со боите на форумот, замара и башка веќе излишна работа е ова со матрицата, боите треба да се слични една со друга и модераторите треба претходно да се докажат со достојни коментари па заслужно да "седнат на модераторската фотеља" Wink ПОЗДРАВ
Дрља
Дрља
Nov член
Nov член

Број на мислења : 34
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  majstorce62 Сре Јан 23, 2008 11:04 pm

Чекор - по чекор, но сигурно... Квалитетот на форумот го определуваат членовите. Квалитетни теми, квалитетни дебати и форумот ќе биде квалитетен.
Се надевам дека членовите со вулгарен вокабулар од времето на неандреталците ќе бидат спречувани во обидот на најпримитивен начин да си ги лечат комплексите и фрустрациите на сметка на другите, коректните членови.
Многу среќа и нови членови.
majstorce62
majstorce62
Супер модератор
Супер модератор

Број на мислења : 132
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  *Biserna* Саб Јан 26, 2008 3:26 pm

Дрља напиша:Не е лош но треба да се поработи на естетиката, односно, позадината според мене воопшто не одговара со боите на форумот, замара и башка веќе излишна работа е ова со матрицата, боите треба да се слични една со друга и модераторите треба претходно да се докажат со достојни коментари па заслужно да "седнат на модераторската фотеља" Wink ПОЗДРАВ


е да...... потполно се согласувам........ и многу ми наликува на форумот на идивиди.... мислам како да сте правеле копи пејст... и пола од темите нина ги копирала од таму.... ако сакате успешен форум треба да бидете оригинали а не нечии копии... значи малце повеќе оригиналност... Wink Smile

а да ќе заборавев.... не можете да ми замерувате за мислењето што го кажав на идивиди... тоа е друг форум .... и не треба да го мешаш тука.......... т.е испаѓа...... како ова да е некоја втора форма на идивиди........ ама ај да не мешам баби и жаби.......

поздрав.................. Smile
*Biserna*
*Biserna*
Nov член
Nov член

Број на мислења : 18
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-19

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  Admin Нед Јан 27, 2008 10:32 am

*Biserna* напиша:
Дрља напиша:Не е лош но треба да се поработи на естетиката, односно, позадината според мене воопшто не одговара со боите на форумот, замара и башка веќе излишна работа е ова со матрицата, боите треба да се слични една со друга и модераторите треба претходно да се докажат со достојни коментари па заслужно да "седнат на модераторската фотеља" Wink ПОЗДРАВ


е да...... потполно се согласувам........ и многу ми наликува на форумот на идивиди.... мислам како да сте правеле копи пејст... и пола од темите нина ги копирала од таму.... ако сакате успешен форум треба да бидете оригинали а не нечии копии... значи малце повеќе оригиналност... Wink Smile

а да ќе заборавев.... не можете да ми замерувате за мислењето што го кажав на идивиди... тоа е друг форум .... и не треба да го мешаш тука.......... т.е испаѓа...... како ова да е некоја втора форма на идивиди........ ама ај да не мешам баби и жаби.......

поздрав.................. Smile


Kako da ne sme pravil kopija samo treskas gluposti

_________________
I'm the best
Kako vi se dopaga ovoj forum? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  Admin Нед Јан 27, 2008 10:34 am

Дрља напиша:Не е лош но треба да се поработи на естетиката, односно, позадината според мене воопшто не одговара со боите на форумот, замара и башка веќе излишна работа е ова со матрицата, боите треба да се слични една со друга и модераторите треба претходно да се докажат со достојни коментари па заслужно да "седнат на модераторската фотеља" Wink ПОЗДРАВ


Za moderatorite mislam da gi smenam Diogen i Nina zatoa sto gi nema mnogu vreme!Podobro da najdam nekoj sto si zasluzil i sto ke raboti

_________________
I'm the best
Kako vi se dopaga ovoj forum? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  luckyboy Нед Јан 27, 2008 10:37 pm

ME INTERESIRA DALI IMA NEKOJ ZABELESKA ZA DIZAJNOT?? BASKA OD TIE SO BEA POSTIRANI!
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  NiNa Пон Јан 28, 2008 1:19 am

Супер е форумов.

_________________
* * * LoVe Is NoT mEaSuReD bY hOw YoU fEeL...bUt hOw ThE oThEr PeRsOn FeElS.. * * *
NiNa
NiNa
Moderator
Moderator

Female Број на мислења : 62
Age : 26
Локација : Скопје
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-16

http://www.idividi.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  Admin Пон Фед 04, 2008 5:34 pm

NiNa напиша:Супер е форумов.
Ok pa sega vase bese da kazete!
Fala za tvoeto mislenje

_________________
I'm the best
Kako vi se dopaga ovoj forum? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  qwerty Нед Фед 10, 2008 6:27 pm

Форумот е супер.
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  Admin Нед Фед 10, 2008 8:24 pm

qwerty напиша:Форумот е супер.

Fala za mislenjeto

_________________
I'm the best
Kako vi se dopaga ovoj forum? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  Stef4e Саб Фед 16, 2008 5:42 pm

супер е
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Kako vi se dopaga ovoj forum? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kako vi se dopaga ovoj forum? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

ico Re: Kako vi se dopaga ovoj forum?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот