Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најдобар монитор?

Go down

Најдобар монитор? Empty Најдобар монитор?

Пишување  Admin Пон Фед 04, 2008 5:33 pm

Сакам ваше мислење кои монитори се најдобри? Crt,Lcd...

_________________
I'm the best
Најдобар монитор? Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Најдобар монитор? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Најдобар монитор? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот