Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислите за NFS Pro Street?

Go down

Што мислите за NFS Pro Street? Empty Што мислите за NFS Pro Street?

Пишување  hacko Чет Јан 17, 2008 11:56 am

Според мене најпромашена од NFS серијалот.
hacko
hacko
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 37
Локација : C:\WINDOWS\system32
Популарност :
Што мислите за NFS Pro Street? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Што мислите за NFS Pro Street? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за NFS Pro Street? Empty Re: Што мислите за NFS Pro Street?

Пишување  Stef4e Нед Фед 17, 2008 8:03 pm

Јас ја имам играно нфс про стеер мислам ја немам играно ама имам гледа но каде што ја играат според мене е најдобра.
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Што мислите за NFS Pro Street? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Што мислите за NFS Pro Street? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот