Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pro Evolution Soccer или FIFA?

Go down

Која игра мислите дека е подобра?

Pro Evolution Soccer или FIFA? I_vote_lcap100%Pro Evolution Soccer или FIFA? I_vote_rcap 100% 
[ 2 ]
Pro Evolution Soccer или FIFA? I_vote_lcap0%Pro Evolution Soccer или FIFA? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 2
 

Pro Evolution Soccer или FIFA? Empty Pro Evolution Soccer или FIFA?

Пишување  qwerty Нед Фед 17, 2008 8:49 pm

Која игра мислите дека е подобра?
qwerty
qwerty
Moderator
Moderator

Male Број на мислења : 52
Age : 26
Локација : Штип
Популарност :
Pro Evolution Soccer или FIFA? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pro Evolution Soccer или FIFA? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-08

http://gornodupeni.myminicity.com

Вратете се на почетокот Go down

Pro Evolution Soccer или FIFA? Empty Re: Pro Evolution Soccer или FIFA?

Пишување  Stef4e Нед Фед 17, 2008 9:35 pm

Про еволутион сокер
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Pro Evolution Soccer или FIFA? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pro Evolution Soccer или FIFA? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот