Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Претставете го вашиот клан.

Go down

Претставете го вашиот клан. Empty Претставете го вашиот клан.

Пишување  Stef4e Пон Фед 18, 2008 8:29 pm

вашиот клан е ??
мојот е

4iTeRi | Mr. KILLER
4iTeRi | Frodo
4iTeRi | Mr. Beyn
4iTeRi | gangster4e
4iTeRi | Mr. Happy
4iTeRi | Mr. X
ако сака некој кланска нека пиши или ако сака во кланоф нека пиши S.golemiot@hotmail.com
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Претставете го вашиот клан. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Претставете го вашиот клан. Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот