Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

како да направам видео на кантер

Go down

како да направам видео на кантер Empty како да направам видео на кантер

Пишување  Stef4e Вто Фед 19, 2008 8:44 pm

прво треба да влезите на сервер потоа во конзола треба да пишите record име на клипот и кога сакаш да го стоприш ќе пишиш во конзола stop. потоа ако сакате да го гледате playdemo името


Последната промена е направена од Stef4e на Вто Фед 19, 2008 8:43 pm. Мислењето е променето 1 пати
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
како да направам видео на кантер Left_bar_bleue1 / 1001 / 100како да направам видео на кантер Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот