Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike 1.6 Non Steam

Go down

Counter Strike 1.6 Non Steam Empty Counter Strike 1.6 Non Steam

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 2:20 pm

Ајде некое коментарче за тоа кој сервери ви се најпосетувани и колку често играте CS.
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
Counter Strike 1.6 Non Steam Left_bar_bleue61 / 10061 / 100Counter Strike 1.6 Non Steam Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Counter Strike 1.6 Non Steam Empty Re: Counter Strike 1.6 Non Steam

Пишување  Admin Вто Јан 22, 2008 11:53 pm

luckyboy напиша:Ајде некое коментарче за тоа кој сервери ви се најпосетувани и колку често играте CS.

Pa pocesto ja igram CS.

_________________
I'm the best
Counter Strike 1.6 Non Steam Kiko21312
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 144
Популарност :
Counter Strike 1.6 Non Steam Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Counter Strike 1.6 Non Steam Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-15

https://mkdforum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Counter Strike 1.6 Non Steam Empty Re: Counter Strike 1.6 Non Steam

Пишување  Stef4e Саб Фед 16, 2008 5:17 pm

Бонет 85,30,116,67:27015
КДС Кабелнет 62,162,153,49:27015 и така до 27017
Јас најмногу играм на бонет
Stef4e
Stef4e
Senior
Senior

Male Број на мислења : 130
Age : 25
Локација : Македонија/прилеп
Популарност :
Counter Strike 1.6 Non Steam Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Counter Strike 1.6 Non Steam Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Counter Strike 1.6 Non Steam Empty Re: Counter Strike 1.6 Non Steam

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот