Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NTFS ili Fat32?

Go down

NTFS ili Fat32? Empty NTFS ili Fat32?

Пишување  luckyboy Чет Јан 17, 2008 6:17 pm

Што е подобро?

Јас мислам дека NTLF поради тоа што е поново... Very Happy и е прилагодено за на поновите оперативни системи!
luckyboy
luckyboy
Administrator
Administrator

Male Број на мислења : 48
Age : 30
Локација : Prilep
Популарност :
NTFS ili Fat32? Left_bar_bleue61 / 10061 / 100NTFS ili Fat32? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот